Телеканал Da Vinci LEARNING переклали українською мовою

Телеканал DA VINCI LEARNING переклали українською мовою. Див. 144 канал на вашому декодері компанії Воля 😉 або сателіт Sirius 4 (частота 12715 МГц, поляризація — горизонтальна, швидкість символів — 3330, FEC 3/4).

„Що таке Da Vinci Learning?

Da Vinci Learning — один з найкращих освітніх телеканалів у світі, що привносить у ваш дім пізнання, найцікавіші розваги та натхнення. Команда Da Vinci Learning вірить, що кожному кортить дізнатися, як влаштовано наш світ і про природу речей у ньому. Ми віримо, що кожен прагне відкриттів, здивувань та нових знань.

Cаме тому ми допомагаємо у процесі навчання: освіта без примусу, просто під час перегляду телевізора. Ми пропонуємо глядачам взяти участь у пошуках відповідей на хвилюючі питання.

Ви більше не будете нудитися перед телевізором. Місія Da Vinci Learning зробити перегляд телевізора важливим досвідом кожен день та для кожного.

Тому що… знання – це приємно“

Телеканал Da Vinci LEARNING переклали українською мовою: 2 коментарі

  1. Це їхній пресреліз чи Ваш авторський текст? Бо якщо їхній, то переклад фільмів на українську у них напевно такий же паскуднй і з помилками як і напсаний вище… Схоже більше на дослівний переклад з російської – побудова речень не відповідає українському правопису, адже таке речення:

    „Ми пропонуємо глядачам взяти участь у пошуках відповідей на хвилюючі питання.“

    — передається через підрядну конструкцію, а не через зворот, та й той не виділений комами…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *