Чи потрібен паспорт, щоб придбати квиток на залізницю?

З 21 листопада непільгові залiзничнi квитки в Українi можна купувати без пред’явлення документів.

В одній з київських кас 19 листопада мене переконували, що без паспорта (або його копії) придбати залізничний квиток неможливо і жодних інструкцій з цього приводу вони ще не отримували. Їх не переконав навіть мій досвід подорожі у п’ятницю, 16 листопада, коли провідники не вимагали в мене показати паспорт. Тож касирка надрукувала прізвище з моїх слів.

Зі Львову повідомляють, що станом на 20 листопада у касі паспорт вимагають, а у вагоні – ні.

22 листопада у центральних залізничних касах Києва документи не вимагали.

Чи потрібен паспорт, щоб придбати квиток на залізницю?: 16 коментарів

 1. здається, можна і без паспорта, але з якимось іншим документом.
  я по студаку катаюсь
  зовсім без документів зазвичай не дають, наскільки мені відомо

 2. так це ж недавно вийшло, вони там трошки гальмануті просто.

  минулого року нам (студентам КПІ з новими студентськими квитками) продавали квитки за повною ціною, бо до них ще не прийшло розпорядження про те, що наші студаки не гірші ніж стандартні. доводилося їздити без пільг 🙁

 3. У Львові на цих вихідних в касах відмовлялися продавати квитки без паспорта (інструкції ще нема). Але при посадці в вагон паспорти не питали і казали шо питати вже не будуть.

 4. Купували вчора квитки в касі на Контрактовій. Відповідь на зауваження про відміну “паспортів” була така: “Да, єсть пастанавлєніє, но у нас іщьо нєт пріказа, так шо паспарт нужєн”. В четвер побачу, як буде під час посадки в потяг.

 5. Залiзничнi квитки в Українi можна купувати без пред’явлення паспорта з 21 листопада

  Київ. 20 листопада. IНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Постанова Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 14 листопада про оформлення повних i дитячих проїзних документiв без надання паспорта або iншого документа, що засвiдчує особу, набуває чинностi з 21 листопада.

  Про це повiдомляє у вiвторок прес-служба Державної адмiнiстрацiї залiзничного транспорту “Укрзалiзниця”.

  Оформлення проїзного документа, який дає прав на пiльговий i безкоштовний проїзд, здiйснюється при пред’явленнi оригiналiв документiв, що пiдтверджують таке право.

 6. А в мене ще нещодавно загон такий був…

  Їздив на вихідних (9-11 листопада) до історичної батьківщини в Херсон. Як брав квиток на поїзд до Херсона пред’явив журналістське посвідчення і все, отримав. Їхав з Херсона, брав квиток розумію шо посвідчення забув вдома. Дістаю студентський квиток інституту журналістики КНУ (типу там навчаюсь заочно, отримую другу (третю) вищу, хоча діло це покинув ще рік тому-дорого). Скільки їздив по ньому – ніяких знижок, типу заочна форма навчання не дає право. А тут мені на Херсонському вокзалі так беспантово продають квиток зі студентською знижкою, я аж розгубився.
  Півдня ходив щасливий…

 7. Наскільки я знаю, то продавали без документів з 21 числа. Принаймі у центральних касах в Києві вчора документів не питали.

 8. А чому мій коментар написано не моїми словами?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *