Радіо, сни та закоханість

Підібрав нарешті параметри радіо трансляції, що дають задовільну якість (я навіть знову вимкнув холодильник) за мінімальної швидкості (16 кбіт/с, а було 20). Щойно новини слухали аж п’ятеро – приємно!

Часто читав про ваші сни. Цікаво. А от своїх чи то не бачив, чи забував. А ще завжди дивувало, як можна бачити уві сні незнайомих блоґерів 🙂 І от це сталося зі мною – я побачив та запам’ятав сон, а дівчина в ньому не лише була схожа на [info]_yoko_, а й у відповідь на моє питання підтвердила, що це дійсно вона.

Недавно в кучковському метрі бачив як хтось читав книгу з назвою, схожою на “Ліки від кохання”. О, думаю, актуальна не лише для мене проблема. Виявляється – вони існують, принаймні для мене. Ще-зовсім-нещодавно-моя-найкраща-у-світі-жінка надала мені фахову швидку психологічну допомогу – тепер я знову відчуваю себе “нормальною людиною” 🙂 І це прекрасно! Користуючись нагодою, вчергове дякую їй за це.

Радіо, сни та закоханість: 4 коментарі

  1. Моя “релігія” каже, що у ві сні все відбувається, як насправді, за найменшим проявом волі. Тобто, і страхи здійснюються за “найкоротшої” думки і решта рефлексій також.

    Тому, як прокинутись у ві сні, можна створювати власну реальність.

    Принайні, левітація саме так і вітбувається.

    Йоко колись теж снилася, епізодично. Не спілкувався 🙂

    Лікі від отого – цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *