Бойкот державним службовцям що не говорять українською

Не новина, але актуально:

2006-07-09. Звернення до керівництва держави, органів місцевого самоврядування, ЗМІ та Львівської громади щодо загрози державності української мови прийняла Рада Львівської міської організації Української народної партії.

Як зауважив депутат Львівської обласної ради Олег НЕМЧІНОВ, „прийняття Звернення було викликано призначення куратором Львівської області віце-прем'єра Миколи АЗАРОВА, який не володіє українською мовою”. „Зрозуміло, що Львівщина мусить вирішувати свої економічні питання і від пана АЗАРОВА буде залежати багато, а отже для того, аби знайти спільну мову з львів'янами, не посягаючи на їх національні права, усі високопосадовці зобов'язані дотримуватись законодавства про мови та державну службу”, – наголосив він.

Олег НЕМЧІНОВ повідомив, що „УНП закликала керівників та працівників державних організацій та органів місцевого самоврядування бойкотувати усіх державних службовців, які свідомо не використовують українську мову у службовому спілкуванні; представників ЗМІ – бойкотувати усі коментарі державних службовців, що надаються недержавною мовою; усіх громадян – в разі виявлення, що державні службовці під час виконання ними своїх службових обов'язків, спілкуються недержавною мовою, протоколювати такі факти та звертатись до суду і вимагати звільнення таких службовців у зв'язку з порушенням законодавства про мови та державну службу”.

Джерело:
http://www.unp-ua.org/clients/unp.nsf/0/E338E11B668CE579C22571E2002DF3E2?OpenDocument&subname=1&

Вимагайте використання української мови у всіх сферах життя. Нас – більшість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *